notsogoodatmathgal32
notsogoodatmathgal32 notsogoodatmathgal32
  • 02-11-2017
  • Mathematics
contestada

Rick bought 5 yogurt bars at the snack shop. Each yogurt bar cost $1.75 . Complete the table please!

Rick bought 5 yogurt bars at the snack shop Each yogurt bar cost 175 Complete the table please class=

Respuesta :

klupi
klupi klupi
  • 02-11-2017
2= $1.75
3= $5.25
4= $7.00
5= $8.75
Answer Link
baddieondeck
baddieondeck baddieondeck
  • 02-11-2017
#2. $3.50
#3. $5.25
#4. $7.00
#5. $8.75
Answer Link

Otras preguntas

Ebony earns 2000 a month if she spends 450 a month
Is Alex Douglas a hero and why. In the novel eleven.
What does l w h v mean in cubic feet
Discuss the differences between Seismic Reflection and Seismic Refraction
Plzzzzz help due tomorrow
list of steps to apply bold and italic formatting to a word​
Think about the following questions and then write several paragraphs in response: When did the fight occur, and what was it about? Who was at fault—you, the o
Why is it easier to remove the ice cubes from cold lemonade than it is to remove the sugar?
The best description for the original composition of the universe is _________​, __________, and _________
Shawn and his bike have a total mass of 46.6 kg. Shawn rides his bike 2.1 km in 13.9 min at a constant velocity. The acceleration of gravity is 9.8 m/s?. What i