Seudónimo Seudónimo
  • 04-04-2017
  • Mathematics
contestada

Don't know how to solve second part of problem.

Dont know how to solve second part of problem class=

Respuesta :

Blaugrana
Blaugrana Blaugrana
  • 04-04-2017
For the last missing box, I'd put 72.
Answer Link

Otras preguntas

Please answer the number sentence I will mark brainliest
What is chest ? Name the parts in chest and how does it look like ?
A 6-yard piece of ribbon costs $36.72. What is the price per foot?
find the coefficient of Y^2 in the expansion of (2x+y)^3
USING APOSTROPHES, HYPHENS, DASHES, BRACKETS, AND PARENTHESES CORRECTLY Correct each error in the use of apostrophes, hyphens, dashes, brackets, and parenthes
15) f(x) = 3x + 5g(x)=-4x + 3Find f(x) + g(x)17) f(x) = 2x +4g(x)= x - 5Find f(x) - g(x)how do u solve these equations?​
3 tons of dirt cost $360.00. What is the price per pound
Select the correct answer What was the intended purpose of revolutionary pamphlets and articles, such as Thomas Paine's Common Sense and "The Crisis, No. 1"?
What is the next step in the scientific method, following forming a hypothesis?
Write this sentence in negative form .: "We went sailing."