1579343 1579343
  • 04-04-2022
  • Mathematics
contestada

Plan 1 costs $35 per month + $5 per gigabyte of extra data used Plan 2 costs $50 per month + $2 per gigabyte of extra data used

Respuesta :

tyrluc3933
tyrluc3933 tyrluc3933
  • 04-04-2022

Answer:

40+52

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

Write 4.23 x 10^-4 in standard form
please help !!!! i reward brainliest ;))
how can one prevent getting sexually transmitted infections (sti)?
NEED HELP ASAP. ONLY ANSWER IF YOU CAN EXPLAIN THIS CORRECTLY The table of values represents the function g(x) and the graph shows the function f(x). x g(x) −2
Jeffery earned $65 doing yard work. He bought a pair of jeans for $31.25 and a sweat shirt for $16.50. He set aside the money left from his shopping trip to buy
Tammy made a shirt using 1/4 meters of green fabric and 3/5 meters of yellow fabric. How many more netter of yellow fabric did Tammy use
p=k1500 r=10% t=5years find the compound interest show it on a table​
Simply as far as possible 3root3(2root2+2root3)
6 cm 18 cm 35 cm 26 cm Calculate the volume of the solid
How to write a mixed fraction in words​