BrainlyIsGreat12345
BrainlyIsGreat12345 BrainlyIsGreat12345
  • 02-04-2021
  • Mathematics
contestada

Plz help me with this question

Plz help me with this question class=

Respuesta :

ajbtrojan
ajbtrojan ajbtrojan
  • 02-04-2021

Answer:

.24

Step-by-step explanation:

One pack of marbles cost $0.24

Answer Link

Otras preguntas

What are the 7 basic components found in a computer tower
what is the main idea of the paragraph. have yo ever wondered how images find there ways onto televisions screen. some tv shows are delivered to homes thro
Identify the sentence that has correct subjectdash–verb agreement. a. There is your keys. They is on the desk. b. There is your keys. They was on the desk. c. T
how many carbons in amino acids?
If a TV 'springs to life', what would that TV have done? A. Suddenly begins working B. Suddenly stops working C. The TV is being sold D. The TV has been auction
what are the pros and cons of the stamp act ?
A well tested explanation for a wide range of observation or experimental results is called a scientific
Choose the definition of: Genetic A. Unit of heredity B. developed muscles C. unit of space D. Unit of measure
A single box of thumb tacks weighed 3 1 ⁄2 ounces. If a teacher had 4 1⁄7 boxes, how much would their combined weight be?
Select the fraction that is equivalent to 0.0368. A.368 over 10,000 B.368 over 1,000 C.68 over 1,000 D. 10,000 over 368