xRatsxRatsxRatsx
xRatsxRatsxRatsx xRatsxRatsxRatsx
  • 03-10-2016
  • Mathematics
contestada

oranges each
$0.38

Apples each
$0.26

number 21

oranges each038 Apples each026number 21 class=

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 03-10-2016
I would say just add them together
Answer Link

Otras preguntas

A violin was on sale of 50% off. The sale price is $50. What was the original price?
What is literati? a. a type of calligraphy b. refers to the scholarly class c. Chinese art that contains all of the elements of nature d. none of the above
Why are the equations w - x + x = w and w + x - x = w called identities?
The color used for the hot side of house wiring is a. green. b. white. c. gray. d. black.
Is there anything to worry about when it comes to the wisdom teeth surgery? Can you really not wake up from surgery?Please help I have surgery Thursday.
the voyge of the beagle circled the globe. This voyage lasted? A.5months B.2 years C.4years D.5years
At constant volume, if the Kelvin temperature of a gas is doubled, the pressure of the gas is halved. A. True B. False
A ____ is a device used to tell a story, usually an allegory, within a story.
How do you write 48% as a fraction, mixed number, or whole number in simplest form?
Madison is making party favors.She wants to make enough favors so each guest gets the same number of party favors.She knows there will be 6 or 8 at the party. W