DD1234567yuh
DD1234567yuh DD1234567yuh
  • 02-06-2019
  • Mathematics
contestada

Me and my classmates were trying to solve this and we couldn’t come to an agreement. What is the answer to this question?

Me and my classmates were trying to solve this and we couldnt come to an agreement What is the answer to this question class=

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 02-06-2019

fb - 4

g+ - 7

Twitter - 7

Pinterest - 9

SOLVED IN LESS THAN 5 MINUTES... :))

ANSWER IS 20

Ver imagen Аноним
Answer Link
Аноним Аноним
  • 03-06-2019
The answer is 20
mark rianna brianliest
Answer Link

Otras preguntas

Most of Earth's active volcanoes on land are located
find the unit rate of $50 for 6 hours of work
A washer and dryer cost $600.00 combined. The cost of washer is 3 times more than dryer. What is cost of dryer?
How do cells in animals get energy??
Historical fiction is a branch of fiction that deals with historical plots, characters, and setting. Not every detail in a work of historical fiction is true, b
how do you sovle this equation by factoring 7x^2+7x=0
Which is a characteristic of iron?
Which sentence correctly uses the colon? A.) Oliver was a master marksman by the age of eighteen: being professionally trained. B.) Victoria wanted to pursue:
What happens to sister chromatids in meosis 2?
qual o pensamento politico do obama e qual o pensamento politico do donald trump